Květen 2012

Aloha!

31. května 2012 v 18:46 | Coco |  My mystery mind
Ahoj.)
Takže, dneska jsem dočetla Mrazení. Je to tak krásný! Končí to tak nádherně a nevysloveně zároveň. potřebuju další díl.!
Škola super, protože jsme měli jen V nudných hodin, takže jsem si četla nebo dělala náramek pro Kulku:). Myslím, že se mi povedl. Koupila jsem si další nové bavlnky a to tmavě&světle šedou +tmavě růžovou! dokonalá kombinace! Těšte se Alison a Bonnie! muhehehehehe.
O dvouhodinovce hudebky jsme se koukali na 'Já padouch', i když jsem to už viděla bylo to super. Miluju filmy. I knížky teda:D. Po škole debrujáři. To je matematicko-fyzikální kroužek, kde se dělaj kraviny. Ale vede to super učitelka, která uřčitě dělala dobrou vílu, ale už jí to nebavilo tak vzala práci učitelky. Jsem si jistá! :)
Pak výtvarka. Nuda. Měli jsme si odtrhnout kus papíru, který byl náhodně (celý) pomalovaný barvama. žádné úmění, ale to jsme právě tvořili. To jsme nalepili na čistej papír (velikost A5, ale čtvercová :D ) a barevnou tuží jsme tam dělali linky tak, že jsme na ty kapičky foukali brčkem. Udělala jsem dva páč jsem se nudila a jsem na sebe pyšná! Na nejvyšším kalibru. Ze začátku jsem si utrhla to, co se mi nejvíce líbilo a vůbec jsem nevěděla jak to co nejlíp uspořádat. Zabralo mi to docela dlouho. Někteří vedle -nic proti- to měli už nalepený a ... no myslím, že bylo vidět jak jsem si dala záležet. :)
Pak jsem šla do galanterky -pro ty bavlnky- a volala jsem Alison. ta to nezvedela,ALE ona mi zavolala zpět! O.o WOW! to je hustý co? ona normálně -nikdy- nemá kredit a ona mi zavolá zpátky! potlesk. :) Tak jsem jí šla dát to mrazení a nakonec jsme si popovídali. Probrali jsme od kopírování až po filozofii. :) Miluju jí
Přišly jsme na to, že- jednou jsem četla EmilyS. a mě napadlo dát do menu na blog 'Právě čtu: -obrázek té knížky-' Pak se to s Pánem Prstenů protáhlo do filmů a pak do písniček, takže jsem měla v menu 'To, co mi mění život/náladu' takhle jsem tam měla filmy, knížky a písničky. Ať to bylo podvědomě nebo vědomě, tak to někdo... si to dal také do menu. Ano. Spíš to bylo podvědomě, ale stejně. :)
Pak, jedou jeden kluk mi omylem přišel na blog. Tak jsem ho odaktivovala menu a tak =tenhle super novej blog! :D noo.. A hádejte co? Proti tomu nic nemám, jsem ráda, že to někomu možná udělalo dobře, ale chtěla jsem si založit novej blog a už (1,2,...3!) asi tři lidé co znám maj novej blog. Asi náhoda co? A záměr?- být v anonymitě. hmmmm. jsem na sebe pyšná :'D Ale musíte uznat, že je to dicela 'divný' co? najednou nový blogy :D


Asi vás to už nebaví číst co? tak sorry ještě tohle:
Jedna holka. Konkrétně OKA. Jeden můj spolužák měl ve škole knihu Vědma -tajemství nesmrtelného Nikolase Flamela- a to mě potěšilo, protože on čte dobrý knížky. Tohle je série Nikolase Flamela. Mám doma všechny komě posledního dílu, který vyjde na podzim. Jednou mi první díl koupila náhodně babička a od té doby je to jedna z mýh nejoblíbenějších serií. Alison moc dobře ví.
Tajemství nesmrtelného Nikolase Flamela- vřele doporučuji. Je to nejlepší. díly:
I. Alchymista, II. Čaroděj (tam je oka), III. Vědma, IV. Zaříkávač, V. Válečník. Na podzim vyjde VI. Kněžka. Potřebuju jí! :)
Takže, já jdu psát Coco&Sebastian. Možná sem dám, dneska nebo zítra kapitolu č. II. :) takpá.

-Coco


I. kapitola

30. května 2012 v 17:47 | Coco |  Píšu

1.KAPITOLA


(SM!LE)

30. května 2012 v 17:34 | Coco |  My mystery mind
smile:)
chjoo. Díky Bonn. jediná jsi okomentovala článek peace. a na ten jsem pyšná! Ty obrázky! O.o :) Děkuju všem (Anne..:D) co se jim tak líbí to hodnocení. Mě se zdá, že jsem .. :x všichny 16-18 bodů:D Baví mě hodnotit blogy! :D
Taky mám dost 'sb' co? :) ale jsem ráda. I když na to kolik jich mám moc komentářů nevidím :/.!
Pomalu dočítám Mrazení, píšu Coco&Sebastian. Asi to sem budu dávat po kapitolách. Nebo niet? Ještě se musim zeptat jedné anonymní osoby jestli nechce spřátelit. Ale ona mi ve škole neřekla jak se tu jmenuje, takže ani nevim kde x.x :D
a nechce se mi tu kazit její anonymita :D
Hraju to Botanicula :)! Ale jsem na bludišti (to je hodně daleko) a už mě to přestává bavit. páč chodím pořád dokola..dokola... i s mapou O.o :D
JO! Asi byste chtěli Machinárium&Botanicula zadarmo ? Znám jedny stránky kde si to můžete stáhnout... a jsem tak hodná, že je sem dám ! :D takže nebojte, funguje to. taky jsem si to tam stáhla:
read more'(

Hodnocení blogů; Anne.

30. května 2012 v 12:48 | Coco |  Other

Anne

I. první dojem-
II. layout-
III. uspořádání (obrázky, menu, nápisy..)-
IV. články-

16/20 bodů :)

P.S.: MYslím, že ten lay je na , ale líbí se mi na něm, že je podle tebe! Takový mojetvorbaský:D To obdivuju :) V tvém uspořádání se vyznám dobře. tvé články mám ráda a ráda si je přečtu! :)

-Coco
Dreamcatcher_feathers_photography_western-472ada5fe8bacc4a1b8e4e6d07767825_h_large_large

Hodnocení blogů; Jana ~ Jannie.

29. května 2012 v 20:38 | Coco |  Other

Jana ~ Jannie

I. první dojem -
II. layout-
III. uspořádání (obrázky, menu, nápisy..)-★★★★
IV. články-★★★★★ ()

16/20 bodů :)

P.S.:Přemýšlím, že dám druhý(další) bod 'Druhý dojem', protože u tebe ho mám! :D Lay máš... mě se líbí ty obrázky. A to stínování, ale když tam přjdu nevím! O.o Články! o.O máš nej. dobře si mi čtou. prostě srdce! :)

-Coco

Píšu; Coco a Sebastian.

29. května 2012 v 10:38 | Coco |  Other

Coco a Sebastian

Byl ten letní den, kdy ptáci zpívají od rána do pozdního večera. Coco si vzala žlutou sukni, triko a zavazovací boty. Vzala tašku na průzkumné cesty. Hodila do ní svůj nůž, kompas, staré pásmo, svou Knihu magických jevů a pár tužek. Šla do kuchyně, vzala kožený pytlík plný rozinek. Na krk si dala svůj pentagram a tím zahájila další den prozkoummávání.
Musela si stoupnout na špičky, aby dosáhla na starý červený obojek pro jejího psa Arguse. Ten hned vyskočil z pelechu, když ho uslyšel. Otevřela dveře, Argus vyběhl ven a Coco ho následovala.

peace.

29. května 2012 v 9:36 | Coco |  My mystery mind
áhoj :)
pohoda. peace. let it be. be free. be wild. víte, že jsem udělala Alison lay? Hezkej že? :) Myslím, že se mi povedl. Moje obrázky :D takže, jestli chcete lay, napište :'D Ale. stres opravdu zkracuje život :) takže si sedněte a peace. Jak se máte? Půjdu psát. Píšu povídku :). moc se mi jí sem nechce dávat, páč -kopírky-! Ale dám to sem :) Je o Coco (ne o mě), jiné jméno se mi tam nehodilo no. :D Doufám, že se bude líbit, Alison už chce pokračování. JO a spala u nás... Alison! :D Bylo to super. Ráno jsme lehce zaspaly, no ale tak má od mojí mamky omluvenku a cesta do školy byla nej! Šla jsem jí vyprovodit. A omlouvám se Bonn, ale dneska jedem s mamkou na trhy. Nejdu do školy no! Ale dneska se stejně moc neučíme a navíc zkouší z přírodopisu. Dneska si budu číst a psát. Percyho Jacksona jsem dočetla a končí to ... divně, ale potřebuju další díl x.x. A. mi pujčila 'Temné vize', jdu na toooo. A pak 'Mrazení' vuuuuuu. :D Já jsem zase A. pujčila 'Jak být neviditelný a levitovat' a 'Mlhy avalonu'- 800 stránek, malý písmenka po celý stránce xD, prostě mi řekla, že nemá co číst, tak jsem jí dala MLHY AVALONU. :D Chtěla jsem vyhlásit soutěž, ale zatím jenom hodnotím blogy a soutěž udělá Alison. :) Takže, nechte si ohodnotit blog a čáu :)

-Coco


Hodnocení blogů; Alison B.

29. května 2012 v 8:26 | Coco |  Other

Alison Blackwell

I. první dojem-
II. layout-
III. uspořádání (obrázky, menu, nápisy..)-
IV. články-
18/20 bodů :)

P.S.: Ten lay jsem dělala já, tak se mi líbí!! :D:D Takže :* Hezké uspořádání, krásné záhlaví, články se mi dobře čtou :)!
-Coco

Hodnocení blogů; Natečka.

28. května 2012 v 19:13 | Coco |  Other

Natečka

I. první dojem -
II. layout-
III. uspořádání (obrázky, menu, nápisy..)-★★★
IV. články-★★★★★

17/20 bodů :)

P.S.: tvůj lay je hezký a elegantní. Takový dneska fakt dobrý! Ale prázdný a to kazí dojem. Mohla bys založit 'Sb' aby se ti zvýšila návštěvnost. Bude to super blog až ho budeš mít déle. Uspořádání- nevím jaký je tvůj styl, vlci a tak, ale mohla bys tam dát pár věcí (obrázků) aby ses tam ty nebo návštěvník cítil jako doma tzv. aby tam nechal koment nebo tak :) Jinak v jednoduchosti krása- ano hezký blog máš!

-Coco

Hodnocení blogů; Bonnie.

28. května 2012 v 19:01 | Coco |  Other

Nudárium

I. první dojem -
II. layout-
III. uspořádání (obrázky, menu, nápisy..)-★★★★★
IV. články-★★★★★

17/20 bodů :)

P.S.: Ten lay kazí první dojem. Hezké obrázky, ale je to na můj vkus moc černobílé, pozadí nemá kontrast se stránkou. Uspořádání máš jako vždy nej a články máš akorát dlouhé a každý je rád přečte (teda aspoň já!)

-Coco