Happy days!

3. června 2012 v 15:36 | Coco |  My mystery mind
Γεια σας!
Takže, asi jste si všimli dvou nových hodnocení a druhé kapitoly. :) doufám, že si to přečtete a napíšete svůj názor.:)
Ještě jednou se omlouvám za chyby v kapitole č. II, ale nemám svůj ntb a tady neni word- takže ani gramatika. GR. Hlavně, že se tady dá psát. read more, please.


Dostala jsem od táty ke dni dětí V-cube 3b (neklasická rbikovka):
Rozložila jsem jí a umím do 5-8 minut udělat jakoukoli stranu - černou s tim V a dokoce správně podle těch barev.:) Podaří se mi udělat i černou stěnu + dvě řady všech barev, ale spodní řádek bude asi trvat dlooouho :x
Pořád jí mám v ruce. Byl u ní i návod, ale je hodně těžké se dostat na první krok v tom návodu a ještě je anglicky, takže tomu nerozumím. Kdyby to byl životopis a ne návod na v-cube tak to přeložim :D. Ale ten návod mi pomáhá. Jednotlivé kroky mi pomáhají dostat jednu kostičku tam a zpět. :)

Byli jsme u babičky. Má ke hl. dveřím schody, ale jelikož je pod nima něco důležitýho zbořili je, jo Alison ty schody jsou fuč! Tak tam je obrovská díra pod verandou O.o. Nahoru se chodí sklepem nebo žebříkem přes terasu (moje cesta). Přes tu terasu to je kratší a dokonce i našeho psa jsem naučila jak slézt ten žebřík za mé pomoci.! Je tak šikovná - já si vlezu na ten žebřík a ona mi z terasy vleze na rameno, já jí pak chytnu a slezu dolů! Je šikovná! :D
Taky jsem našla pár papírů v deskách = moje první 'knížečka'. Napsala jsem to v osmi letech - rok 2007. Je to udělané na PC a překopírované (byla jsem šikovná!:D) z ňákých stránek. Je to atlas psů a na konci je vlasnoručně napsné 'Moě poučení'. Napsala jsem to hezky.
Zase jsem běhala se psem! Jako jedno kolečko hřiště. A ona fakt běžela se mnou! To je zlatíčko:). Pak jsem s ní běhala pro klacek a tak. Házela jsem jí ho do potoka a pak jsem jí přivedla domů celou od bláta :D Vyfotila jsem svoje conversky na našem mostě kde jsem minule šlápla do vody! :D A mimoto jak píšu čtu jednu knížku od Alison:).
A kočka nám přinesla hraboše, nebo co to bylo. Mnohem větší než myš, asi jako krtek. Je šikovná co? Prostě to ulovila. Jsem na ní pyšná. Babička by na ní měla přestat nadávat. Dyť jí přinesla tak velký úlovek! O.o je roztomilé, jak to nosí k nám jako poděkování. Miluju kočky(vlky, koně a všechno :D)
To je asi všechno. ČÁUes.


-Coco
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bonnie Bonnie | Web | 3. června 2012 v 19:34 | Reagovat

hezká změna na blogu. !:)))
To hodnocení je super, jako vždycky, (koukla jsem na ně už předtím!:D)
A tea fotka je moc hezká. Chci taky conversky, asi si je pořídím :D tmavě modrý, černý (grr, ty je máš!) a nebo červený.
Jo, asi jo,, chci je :D
A máš šikovnou kočku. Niki mi pořád nosá taky myši, ryby, krtky i ptáky. Jsou šikovný. Vždycky najdu na verandě překvapení..
:'D
A jakou knížku čteš? Já vůbec nestíhám, ani se učit :XX zítra ti něco musím dát, potkáme se!

2 raspberry raspberry | Web | 4. června 2012 v 18:15 | Reagovat

Moje babička taky nadává kočce, když přinese myš. Ona to totiž vždycky nechá ležet na rohožce, takže to není moc příjemný pohled. :D (A mnohem horší je, když to z té rohožky sežere pes dřív, než to někdo stihne uklidit.)

3 Anne Anne | Web | 4. června 2012 v 19:58 | Reagovat

Dokážeš složit jednu stranu? OBDIV!Já nikdy nezvládla ani jednu na Rubikově kostce a tohle je asi ještě těžší,co?
Já bych t knížku kde je na konci "Moě ponaučení" :DDDD chtěla číst,Jani! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.